SHARE

Follow high school sports on WSLM this season and keep up with every team south of Indianapolis with the WSLM SPORTS ZONE SCORES – http://wslmradio.com/scores/

NEW-WSLM-SPORTS-ZONE

SATURDAY’S GAMES
Alexandria 48 Liberty Christian 41  
Anderson 54 Kokomo 43  
Avon 65 Noblesville 63  
Ben Davis 63 Lawrence Central 25  
Brownsburg 56 Terre Haute South 54  
Chicago Marshall (Ill.) 67 Hammond Noll 25  
Christian Academy 52 Borden 48  
Cloverdale 51 Eastern Greene 40  
Danville 70 Crawfordsville 26  
East Central 53 Franklin County 34  
Eastern (Pekin) 53 Salem 33  
Edinburgh 69 Medora 20  
Elwood 63 Wes-Del 34  
Evansville Central 68 Princeton 53  
Fishers 43 New Castle 42  
Floyd Central 56 Bloomington North 39  
Franklin Central 53 Columbus East 42  
Garrett 45 Prairie Heights 36  
Greenwood Christian 57 Waldron 38  
Hamilton Heights 32 Mount Vernon (Fortville) 26  
Hanover Central 74 River Forest 55  
Harrison (West Lafayette) 56 Logansport 36  
Hebron 54 Munster 41  
Heritage Christian 57 East Chicago Central 45  
John Glenn 70 South Central (Union Mills) 52  
LaPorte 44 Mishawaka 36  
Lake Central 63 Highland 49  
Lakota West (Ohio) 58 Columbus North 43  
Lapel 78 Centerville 32  
Lawrence North 56 Solon (Ohio) 52  
Lebanon 51 Leo 41  
Marion 63 Indianapolis Tech 62  
Marquette Catholic 57 Michigan City 47  
New Palestine 54 Perry Meridian 51  
New Washington 63 Milan 52  
North Decatur 66 Knightstown 48  
North Judson 48 Kouts 25  
North White 59 Culver 15  
Northwestern 77 Tri-Central 21  
Oak Hill 33 Manchester 13  
Oregon-Davis 89 Gary 21st Century 22  
Owen Valley 37 Bloomfield 33  
Penn 44 Elkhart Central 35  
Plainfield 55 Whiteland 52  
Richmond 54 Muncie Central 42  
Rising Sun 53 Seton Catholic 22  
Riverton Parke 55 Sullivan 38  
Silver Creek 67 Rock Creek Academy 35  
South Bend Washington 82 Gary Roosevelt 26  
Southern Wells 40 Adams Central 34  
Southwestern (Hanover) 65 Cannelton 25  
Southwestern (Shelbyville) 44 Trinity Lutheran 40  
Thornton Fractional North (Ill.) 53 Hammond Gavit 17  
Twin Lakes 74 Tri-County 58  
Vincennes Rivet 60 Vincennes Lincoln 50  
Wabash 50 Maconaquah 16  
Washington 40 Barr-Reeve 30  
Westfield 43 Greenwood 35  
Winamac 49 Rochester 45  
Winchester 47 Wapahani 33  
Zionsville 73 Bedford North Lawrence 49  
Jeffersonville Tournament
Jeffersonville 51 Martinsville 40  
Pike 64 Greenfield-Central 31  
Greenfield-Central 59 Martinsville 58 3rd  
Pike 50 Jeffersonville 35 1st  
 
Northeast Corner/Northern Lakes Classic
Northridge 62 Angola 30  
Fairfield 40 Concord 29  
Northridge 56 Fairfield 35  
Angola 43 Concord 26  
 
Robinson (Ill.) Tournament
Charleston (Ill.) 52 Mount Carmel (Ill.) 34  
Guerin Catholic 41 Fairfield (Ill.) 35  
Mount Carmel (Ill.) 47 Guerin Catholic 43 3rd  
 
Tippecanoe Valley Tournament
Tippecanoe Valley 83 Fort Wayne Wayne 20  
Appleton North (Wis.) 68 Fort Wayne South 46  
Fort Wayne South 83 Fort Wayne Wayne 32 3rd  
Appleton North (Wis.) 50 Tippecanoe Valley 39 1st  
 
Triton Tournament
Wawasee 28 Triton 25  
Lebanon 51 Leo 41  
Leo 50 Triton 41 3rd  
Lebanon 42 Wawasee 29 1st